Een andere kijk op chronische pijn
Omschrijving
Op het moment dat chronische pijn een deel wordt van jouw leven of dat van een naaste, verandert er heel veel. Velen hebben het moeilijk te leren omgaan met pijn, zoeken een nieuw doel in hun leven of hebben het gevoel er niet meer toe te doen. Deze module heeft als doel samen met andere mensen op zoek te gaan naar manieren om te leren omgaan met pijn. Er zullen geen pasklare antwoorden gegeven worden. Maar door in gesprek te gaan met anderen kan je het gevoel krijgen er niet meer alleen voor te staan en misschien wel een antwoord op jouw vragen te horen.
Praktisch
De module bestaat uit 3 sessies, telkens van 1u45 (inclusief een pauze van 10 minuten), en wordt begeleid door Nena en Kizzy.
Hoe betalen?
Gelieve bovenstaand bedrag (zie kader) over te maken op rekeningnummer BE42 1430 6222 0854, op naam van ‘Zorggroep Annendael’ met vermelding van de naam van de cursus én jouw voor- en achternaam.
Je inschrijving is pas definitief nadat de betaling is ontvangen.
Belangrijk: Gelieve het cursusgeld ten laatste één week voor de start van de cursus over te schrijven. Kan je toch niet deelnemen? Verwittig ons dan zo snel mogelijk. Moet je de cursus annuleren om persoonlijke redenen? Dan wordt het cursusgeld enkel terugbetaald op vertoon van een ziekteattest. Hartelijk dank voor je begrip.
Starten met de cursus?
Voor nieuwe deelnemers voorzien we graag een onthaalgesprek.
Je kan hiervoor contact opnemen met een medewerker van de HerstelAcademie:
📧 herstelacademie@annendael.be
📞 013 380 630 of 0487 741 091
Toegankelijkheid
De locatie is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
Nieuwsbrief
Ben je nieuwsgierig naar onze nieuwsbrief? Je kan je inschrijven via deze link: klik hier
07/11/2025 van 10.00u tot 11.45u
14/11/2025 van 10.00u tot 11.45u
21/11/2025 !!! geen sessie op deze dag
28/11/2025 van 10.00u tot 11.45u
Vestenstraat 1, 3290 Diest