Ik reis met bagage - Stigma

Oost-Brabant
Dingen beter begrijpen

Omschrijving
Bijna de helft van de bevolking maakt ooit in zijn leven een psychische aandoening mee, zoals depressie, angststoornis of psychose. Toch rust hierop nog een groot taboe, want er bestaan veel vooroordelen over mensen met een psychische aandoening. Dergelijke vooroordelen krijgen mensen met een psychische kwetsbaarheid helaas nog veel te horen.

Tijdens deze cursus staan we stil bij wat stigma betekent en hoe het ons soms kan belemmeren. Door er samen over te praten, groeien begrip en verbondenheid. Zo dragen we het niet alleen, maar met elkaar.

Praktisch
De module bestaat uit 2 sessies, telkens van 1u45 (inclusief een pauze van 10 minuten), en wordt begeleid door Kizzy en Mie.

Hoe betalen?
Gelieve bovenstaand bedrag (zie kader) over te maken op rekeningnummer BE42 1430 6222 0854, op naam van ‘Zorggroep Annendael’ met vermelding van de naam van de cursus én jouw voor- en achternaam.
Je inschrijving is pas definitief nadat de betaling is ontvangen.
Belangrijk: Gelieve het cursusgeld ten laatste één week voor de start van de cursus over te schrijven. Kan je toch niet deelnemen? Verwittig ons dan zo snel mogelijk. Moet je de cursus annuleren om persoonlijke redenen? Dan wordt het cursusgeld enkel terugbetaald op vertoon van een ziekteattest. Hartelijk dank voor je begrip.

Starten met de cursus?
Voor nieuwe deelnemers voorzien we graag een onthaalgesprek.
Je kan hiervoor contact opnemen met een medewerker van de HerstelAcademie:
📧 herstelacademie@annendael.be
📞 013 380 630 of 0487 741 091

Toegankelijkheid
De locatie is toegankelijk voor rolstoelgebruikers.

Nieuwsbrief
Ben je nieuwsgierig naar onze nieuwsbrief? Je kan je inschrijven via deze link: klik hier

Deel dit artikel:

12/12: 10u tot 12u
19/12: 10u tot 12u

Vestenstraat 1, 3290 Diest

10 euro te storten op BE42 1430 6222 0854
Ontdek alles over regio Oost-Brabant
Partners